Reference

 • Jestliže mám shrnout ve stručnosti vaši práci, tak zatím nebyl důvod k nespokojenosti, schůzky byly vždy dodrženy načas, jednání ohledně

  smluv bylo vždy rychlé, váš přístup profesionální, takže nemám co vytknout.

  Zdravím

  Tomáš E., 22. 3. 2024


 • Tímto bych moc chtěla poděkovat paní Prskavcové za zprostředkování prodeje mého bytu. Dosáhla ceny kterou jsem absolutně nečekala a vše bylo hotovo za 3 měsíce, což v tuto dobu kdy prodeje nejdou jsem nečekala a bylo to pro mě velké překvapení. Děkuji a přeji hodně úspěchů v další práci.

  Eliška J. , 14. 2. 2024


 • Dobry vecer,

  V poslednych 3 mesiacoch to bol uz 2 prenajom cez vasu agenturu a v oboch pripadoch mi moc pomohla Dana Šmídová, s ktorou mam vynikajucu spolupracu a tymto by som jej este chcel podakovat.

  Samozrejme, ked bude dalsi prenajom obratim sa zas na Jitku. A plne suhlasim s dole uvedenymi doporuceniami hlavne ohladne obcasnych prehliadok, co som nerobil... ale zacnem :-).

  Prajem pekny vecer.

  Pavel M., 9. 1. 2024


 • Dobrý den,
  Vážená paní Ing.Šmídová,
  moc děkuji za umístění klienta do mého bytu. Byla to rychlost, kvalita, ochota jak Vašeho nadřízeného, ale i Váš přístup ke mně a bylo to něco, co jsem ani nevěděla ,že realitky dělají. Je fajn někoho mít tak na rychlo zbytovaného a i to, že to jsou lidé od Vás tzv. prověřený, byla to pro mě finanční zátěž.
  Snad Lukáš a Eliška budou spokojeni a že vydrží. :-)

  Moc děkuji a pokud budu moc, Vaše služby ráda nabídku. Byla jsem moc spokojená. A kdyby něco, ráda se na Vás obrátím. Vaší realitce přeji hodně spokojených klientů, ale i prima spolubydlících. No prostě, aby vše bylo jak má být.

  Kateřina S., 8. 1. 2024


 • Paní Prskavcová, mockrát Vám děkuji za pronájem bytu. Byla jste moc milá a všechno klaplo, tak jak jsem chtěla. Přeji Vám mnoho úspěchů.
  Děkuji!

  Marcela R., 25. 11. 2023


1 2 ... 10 ... 20 ... 23

Oblíbené položky (0)

607 260 333

V pracovních dnech od 9 do 20 hodin.

Facebook hlídat nabídku