Reference

 • Vážená paní Šmídová,

  i mně s Vámi se opět spolupracovalo velmi dobře, za což bych rovněž rád poděkoval. Doufám, že se noví nájemníci osvědčí a těším se na eventuální další spolupráci. Ať se Vám v práci i soukromí daří!

  Srdečně zdraví

  Mgr. Sgalitzer, 11. 2. 2019


 • Dobrý den, paní Šmídová,
  děkuji Vám, byla jsem s Vámi i s p. Suchomelem velmi spokojená. Rychlost, spolehlivost v hledání nájemníků. Dobře sepsaná smlouva a celkově hladký průběh.
  Mohu jen chválit a doporučit všem, kdo realitní služby potřebuje.
  S pozdravem

  Andrea Kubálová, 30. 11. 2018


 • Vážená slečno Sabino,
  děkuji Vám za spolupráci, trpělivost, taktiku a porozumění, které jste projevila vůči všem zúčastněným. Děkuji za vysvětlení, atp.

  Zdá se, že se Vám podařilo vybrat velmi ohleduplného a zodpovědného nájemníka. Děkuji Vám tedy i za Váš instinkt. Vaše práce a Vy osobně (v černých šatech Vám to moc slušelo) děláte čest všem zprostředkovatelům.

  Přeji příjemný zbytek léta.

  Veronika Tučková, 7. 8. 2018


 • Zdravim Vas pani Smidova,

  Dekuji za Vasi snahu a dobrou komunikaci, dobre se mi s Vami jednalo a v pripade potreby se na Vas v budoucnu rad obratim. Do te doby Vam preji mnoho uspechu.

  S pratelskym pozdravem a pranim uspesneho dne,

  Karim Chamas, MBA, 23. 5. 2018


 • Pronajímám garsonku po rodičích už řadu let. Nájemníky jsem si dříve hledal pomocí inzerátů sám, ale neměl jsem s tím valné zkušenosti. Potíže zvláště potom přišly, když jsem v naivitě dvakrát narazil na programové neplatiče. Se ztrátou jsem měl pak navíc i značné problémy, dostat tyto podivné lidi z bytu. Spokojenost však naštěstí přišla. když jsem objevil "Hledambyt" a zde konkrétně paní makléřku Sabinu Petráskovou, se kterou mám už dva roky výborné zkušenosti. Děkuji a potvrzuji všem - tady jste na dobré adrese.

  P.Zábranský - Pha 10, 2. 5. 2018


1 2 ... 10 ... 15

Oblíbené položky (0)

607 260 333

V pracovních dnech od 9 do 20 hodin.

Facebook hlídat nabídku