Reference

 • Vážená slečno Sabino,
  děkuji Vám za spolupráci, trpělivost, taktiku a porozumění, které jste projevila vůči všem zúčastněným. Děkuji za vysvětlení, atp.

  Zdá se, že se Vám podařilo vybrat velmi ohleduplného a zodpovědného nájemníka. Děkuji Vám tedy i za Váš instinkt. Vaše práce a Vy osobně (v černých šatech Vám to moc slušelo) děláte čest všem zprostředkovatelům.

  Přeji příjemný zbytek léta.

  Veronika Tučková, 7. 8. 2018


 • Zdravim Vas pani Smidova,

  Dekuji za Vasi snahu a dobrou komunikaci, dobre se mi s Vami jednalo a v pripade potreby se na Vas v budoucnu rad obratim. Do te doby Vam preji mnoho uspechu.

  S pratelskym pozdravem a pranim uspesneho dne,

  Karim Chamas, MBA, 23. 5. 2018


 • Pronajímám garsonku po rodičích už řadu let. Nájemníky jsem si dříve hledal pomocí inzerátů sám, ale neměl jsem s tím valné zkušenosti. Potíže zvláště potom přišly, když jsem v naivitě dvakrát narazil na programové neplatiče. Se ztrátou jsem měl pak navíc i značné problémy, dostat tyto podivné lidi z bytu. Spokojenost však naštěstí přišla. když jsem objevil "Hledambyt" a zde konkrétně paní makléřku Sabinu Petráskovou, se kterou mám už dva roky výborné zkušenosti. Děkuji a potvrzuji všem - tady jste na dobré adrese.

  P.Zábranský - Pha 10, 2. 5. 2018


 • Vážená paní inženýrko,

  velice děkujeme za perfektní spolupráci.


  Ráda se na Vás v případě potřeby ráda obrátím.

  S pozdravem a přáním všeho dobrého

  Irena Bělavská, 17. 4. 2018


 • Dobrý den, pane Suchomeli,

  chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za spolupráci s paní Šmídovou, kterou jste nám "poskytl" pro výměnu nájemníka v bytě č.11 v Grafické ulici.
  Paní Šmídová je pečlivá, starostlivá a důsledná pracovnice, myslím, že vše aktuálně ještě probíhá ke spokojenosti všech stran a v klidu.

  Zdraví

  Vybíralová, 20. 3. 2018


1 2 ... 10 ... 15

Oblíbené položky (0)

607 260 333

V pracovních dnech od 9 do 20 hodin.

Facebook hlídat nabídku