Pronájem nejlevnějšího bytu? 16. 4. 2018

Jestliže se budete řídit jako hlavním kritériem cenou, může se Vám přihodit spousta neočekávaných překvapení, ale také samozřejmě nemusí. U nízké ceny je poměrně časté, že je to jak se říká něco za něco. Většina majitelů si velice dobře uvědomuje, co vlastně nabízí a podle toho také tvoří výslednou cenu pro svůj byt či pokoj k podnájmu. Řídí se zejména stavem, velikostí, lokalitou, také a to je důležité i pro většinu hledajících MHD dostupností.

Základním pravidlem je ostatně to, že se jako správný obchodník snaží vytěžit maximum možného. Na tom v zásadě není nic špatného, ale musí tam být zohledněn zdravý selský rozum a trocha zájmu o ceny pronájmů, které se v dané době pohybují na realitním trhu. Je proto i na Vás získat si základní informace o cenových nabídkách podobných bytů, které máte ve svém hledáčku.

„ Nejsem tak bohatá, abych si kupovala levné věci… “

Toto heslo si jistě mnoho z Vás pamatuje z dřívějších reklam v televizi a myslím, že je stále celkem platné a platí i pro toto téma.

Není vždy výhodou si pronajmout ten nejlevnější byt či prostor. Velice rychle můžete na vlastní kůži zjistit, že cena ke které jste se zavázali je vlastně ještě nadsazená a Vy v daném bytě ani bydlet nechcete. Není nic horšího, než se vracet do prostoru, který Vám nic neříká možná což je ještě horší se necítíte dobře! Vždyť bydlení je jedna ze základních potřeb člověka a je přece zásadní jak se Vám podaří doplnit energii, kterou je potřeba pro co nejlepší výkon v zaměstnání či jiné činnosti. Je také místem, kam si chodíme pro tak důležitý pocit bezpečí a klidu.

Vybírejte proto bydlení i podle jiných na první pohled méně důležitých kritérií a v budoucnu možná budete rádi za své rozhodnutí.

Lenka Prskavcová
provozní ředitel

Oblíbené položky (0)

607 260 333

V pracovních dnech od 9 do 20 hodin.

Facebook hlídat nabídku